Lista aktualności Lista aktualności

Kwatera Myśliwska Czarne

Kwatera Myśliwska Czarne położona jest nad jeziorem Czarne Północne, które stanowi początek ciągu przepięknych jezior Kociewskich. Wszystkie pobliskie akweny są połączone z malowniczo meandrującą rzeką Wdą.

UWAGA
Kwatera Myśliwska OHZ Czarne zostaje zamknięta.
 
Nie przyjmujemy rezerwacji.
Przepraszamy za niedogodności. 
Będziemy Państwa informować na bieżąco o sytuacji naszego obiektu.
 

Okolice Skórcza i Osieka to wschodni kraniec Borów Tucholskich, największego w Europie zwartego kompleksu leśnego. Duże obszary leśne, oddalenie od aglomeracji miejskich, czyste przyjazne człowiekowi środowisko, gwarantują wypoczynek i regenerację sił. Do leśniczówki dojechać można asfaltową drogą od Skórcza.

Otoczenie obiektu to las, jezioro i miła dla oka przydomowa architektura. Obiekt posiada zewnętrzne oświetlenie, plac zabaw dla dzieci i parking. Bezpośrednio przy kwaterze znajdują się wiaty i zadaszenia z miejscem na ognisko i murowanym grillem do plenerowego biesiadowania.
Nad jeziorem posadowiony jest pomost i niewielka przystań. Kilka kajaków, rower wodny i łodzie pozwalają na  ciche wodniactwo. Wody są zarybione (karp, lin, karaś, węgorz i inne) - dla naszych Gości udostępnianmy stosowne zezwolenia.

 

 
 

Korzystanie z tych atrakcji wliczone jest w cenę pobytu.
Do dyspozycji gości są: 1; 2; 3 i 4 osobowe przytulnie umeblowane pokoje.
Ponadto w kwaterze znajduje się sala multimedialna, doskonała do przeprowadzenia konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Sala ta dysponuje 36 miejscami.

   

Kwatera położona nad jeziorem, z dala od zgiełku miejskiego gwarantuje udany wypoczynek i szybką regenerację duszy i ciała.
Miła, rodzinna atmosfera pobytu, wysoki standard bazy hotelowej uwzględniający oczekiwania i potrzeby Gości pozostaje na długo w pamięci.